DOLAR 16,1920 % -0.96
EURO 17,4658 % -0.86
GRAM ALTIN 965,28 % -0,75
ÇEYREK A. 1.578,24 % -0,75
BITCOIN 29.102,50 0.28
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Bol Malzemos

Son Güncelleme :

03 Mayıs 2022 - 21:50

/ kez okundu.
Bol Malzemos

Aydın’ı yönetenler millete cinnet geçirtmeye kararlı, Aydın’da sokak düğünleri yasaklanmalı dedik ya; sokak düğünleri, cemiyetler ve eğlenceler artık akşam birkaç saatle sınırlı değil, sabah 11 gibi başlıyor gece 12’ye 1’e kadar devam ediyor ve her Allahın günü oluyor.
Bayramın başladığı günden beri Cuma Mahallesi ve Orta Mahalle yıkılıyor, müzik gürültüsünden,  müzik bitmiyor, gece-gündüz çalıyor, çocukların patlattığı bayram çatapatları, maytaplar ve buna benzer şeyler ise cabası, diğer mahalleleri bilmem ama oraları da pek farklı değildir.

Biri bitiyor, diğeri başlıyor, Ramazan davulcularının son bir haftadır, sabah-akşam para toplamak için dakika başı dolaşmaları bitti, şimdi de düğünler, eğlenceler başladı.
Arabalardaki müzik sistemlerinden hiç bahsetmiyorum bile, onlar bizim şahinlerimiz.

Aydın’ı yönetenlere teşekkürler, bize de bol bol, cinayet, intihar, trafik kazası, bıçaklama, cinnet, kavga, silahlı kavga, tartışma, uyuşturucu cinneti, vs gibi konularda malzeme çıkıyor. Ambulans sesleri zaten hiç bitmiyor.

Bol Malzemos, Dominos Pizza, evet bir de memlekette kurye terörü yaşanıyor, kuryeleri atlamayalım, millete öyle bir fiyatla geçiriyorlar ki, sokaklarda deli gibi gitmeleri o yüzden, motosikletlerin gürültüsü yanında hava kalır…

Bol gürültü!..

Köşe yazısı değil, anlık tepki yazısı oldu, kafam şişti artık isyan etmek üzereyim!..
Size yemin ederim ki; bu Aydın birgün çok fena patlayacak, nasıl mı? Patlasın hele bir!..
Demiştin, dersiniz.

Ankaranın bağları
Büklüm Büklüm yolları

Ver coşkuyu!…

Veeer.

Hocam bu parçadan sonra bir de Erik Dalı yapalım

Okey!..