istanbul escort
DOLAR 17,9540 % 0.22
EURO 18,3313 % 0.46
GRAM ALTIN 1.030,78 % 0,76
ÇEYREK A. 1.685,32 % 0,76
BITCOIN 24.176,50 3.93
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava 26°
Google News

BTP’li Baş: “Atatürk kömür sattı bunlar ithal ediyor”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Türkiye’nin yeraltı kaynaklarına dikkat çekmeye devam ediyor. BURSA İGFA- Sosyal medya …

Son Güncelleme :

29 Mayıs 2022 - 20:38

BTP’li Baş: “Atatürk kömür sattı bunlar ithal ediyor”

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Türkiye’nin yeraltı kaynaklarına dikkat çekmeye devam ediyor.

BURSA İGFA– Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda bu kaynaklardan örnekler veren BTP lideri, iktidarın ithalat politikasını eleştirdi.

Hüseyin Baş paylaşımlarında çelik, krom ve kömür örnekleri verdi. Baş,sosyal medya hesabından “Çelik üretiminde dünyada 7. Sıradayız. Krom üretiminde dünyada 3. Sıradayız. Krom ve çeliğin birleşimiyle oluşan paslanmaz çeliği yurt dışından ithal ediyoruz. Hayranlık duymamak elde değil…

Atatürk Brezilya’ya kömür ihraç etti. Şimdiki hükümet Kolombiya’dan kömür ithal ediyor. İnşallah kömürdür tabi!

Tespit edilmiş kömür rezervimiz 20 milyar ton (Kaynak: Maden Teknik Arama). Bu rezervin değeri 8 trilyon dolar. Biz niye fakir geziyoruz anlamak zor” paylaşımlarını yaptı.

“DUBAİ’DE YAPAY ZEKA BAKANLIĞI VAR. BİZ DE DAVUL ZURNA İLE ZEYTİNYAĞI BEKLİYORUZ”

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş dünyanın gittiği nokta ve Türkiye’nin içine bulunduğu durum üzerine de dikkat çekici paylaşımlarda bulundu.

Baş, “Dubai’de yapay zeka bakanlığı var. Hedeflerinden biri 2117 yılında Mars’ta kolonileşmek, 2050 yılında enerji üretimini temiz kaynaklarla yapmak. Bakan göreve geldiğinde 27 yaşındaydı. Biz de davul zurna ile zeytinyağı gemisi bekliyoruz.

-Huawei kurucusu Ren Zhengfei: “Telekomünikasyon ekipmanları ulusal güvenlik meselesidir. Kendi altyapısına sahip olmayan ülkeler ordusu olmayan devletler gibidir.” Bizdekiler de Türk Telekom özelleştirmesini savunuyor!” ifadelerini sosyal medya hesabından paylaştı.